Prehliadač Internet Explorer nieje plne podporovaný. Pre čo najlepší zážitok z prehliadania tejto stránky použite modernejší prehliadač ako Google Chrome, Mozzila Firefox, Microsoft Edge, Opera či Safari. Ďakujeme za pochopenie.

Financovanie

Peniaze

Pár krokov a bývate v novom!

1. Odmeníme vás už na začiatku
Ak potrebujete na nehnuteľnosť hypotekárny úver a vybavíte si ho cez našich hypotekárnych poradcov, dáme vám na byt zľavu 3000 eur. Stačí, keď o tom poviete nášmu maklérovi, ktorý vám kontakt na hypotekárneho poradcu rád poskytne.

2. Predrezervácia nehnuteľnosti
Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v Novej Tulipe, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

3. Rezervačná zmluva
Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

4. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka
Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZoBZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

5. Zmluva o prevode vlastníctva
Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám zašleme výzvu na uzatvorenie Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

6. Prebratie bytu
Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

GARANCIA FIXNEJ CENY
Po podpise rezervačnej zmluvy Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Máte otázky? Opýtajte sa nás

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu:

Projekty developera

Pánske záhradyNová FontánaCorvusMalé HlinyVýchodná Alej 3Nová Alej Martina BenkuNová TehelňaStráň sv. Urbana II.Alej Sáry PatrícieVýchodná AlejVýchodná Alej 2

Developer / Predajca

Logo Atops

Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava

Neváhajte nás kontaktovať

    Predajca

    Logo Atops

    Štefan Mackanič

    Mgr. Renée Kolandrová