Prehliadač Internet Explorer nieje plne podporovaný. Pre čo najlepší zážitok z prehliadania tejto stránky použite modernejší prehliadač ako Google Chrome, Mozzila Firefox, Microsoft Edge, Opera či Safari. Ďakujeme za pochopenie.

Developer

Spoločnosť Atops Development 3 je súčasťou  investično – developerskej skupiny ATOPS Development, ktorá úspešne pôsobí v oblasti výstavby nehnuteľností a zhodnocovania pozemkov už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi. Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.

O projekte

Video projektu

Projekt NOVÁ TULIPA Kvetoslavov má rozlohu o celkovej výmere 196 979 m2 a je rozdelený do niekoľkých etáp, ktoré sú postupne predstavované a uvádzané do predaja. V predošlej etape sme mali v predaji 190 pozemkov rôznych výmer. V tejto etape sa projekt sústredil na vytvorenie atraktívnej lokality, ktorá disponuje kompletne  vybudovanými a skolaudovanými inžinierskymi sieťami, ako aj vnútro-areálovými a pešími komunikáciami. Záverečnou fázou tejto etapy bola finálna úprava komunikácií a výsadba zelene v celom areály projektu Nová Tulipa.

V súčasnej etape projekt pokračuje výstavbou bytových domov s vlastnými záhradkami, terasami i parkovacími státiami s maximálnou výškou 2 NP + 1 ustúpené podlažie. Všetky bytové domy A1, B1, C1, A2, B2, A3 sú skolaudované a byty postupne odovzdávame novým klientom. Materská škôlka už v septembri 2023 privítala nových, malých návštevníkov. Okrem výstavby bytových domov sme svoju pozornosť venovali aj záhradným úpravám a celý areál sme pokryli kobercovým trávnikom so závlahovým systémom. Okolo skolaudovaných bytových domov je trávnik už upravený a na ďalších častiach vnútrobloku pracujeme. Z trávnika s automatickou závlahou sa tešia aj majitelia predzáhradkových bytov.

Súčasťou NOVEJ TULIPY je materská škola, športoviská a detské ihriská, parky, prevádzky a  drobné predajne, vďaka ktorým sa celý areál stal komfortným miestom na bývanie plným života. Projekt realizuje spoločnosť ATOPS Development 3, s.r.o. (jedna zo spoločností ATOPS Development s.r.o.), ktorá prebrala lokalitu po pôvodnom investorovi. Nový projekt zmenil názov na Nová Tulipa a priniesol aj nové riešenia. Prioritou je pre nás komfort pre našich klientov, ktorí nájdu v rezidenčnom type bývania vo vysokom štandarde vyhotovenia bytov príjemné bývanie.

Fotka Fotka Fotka Fotka

Novinky

Zábavné a hravé cvičenie

Zábavné a hravé cvičenie

25/03/2024

Stále pracujeme na príprave obchodných priestorov. Ďalšou prevádzkou v Novej Tulipe bude Centrum Fit Kid, ktorého cieľom je  spokojnosť, zdravý psychomotorický vývin, socializácia a posilňovanie puta medzi rodičmi a deťmi. Ďalšie prevádzky budeme postupne predstavovať. Sledujte nás preto aj na sociálnych sieťach.

Nové prevádzky v Novej Tulipe

Nové prevádzky v Novej Tulipe

26/02/2024

Pre ešte väčší komfort bývania pripravujeme obchodné priestory pre rôzne prevádzky. Funguje tu už detské centrum Kinderko, ktoré si zamilovali ako deti, tak i rodičia. Už čoskoro pribudne: salón krásy, rodinné centrum so špecializovanými cvičeniami pre bábätká a záujmové krúžky pre deti, kaderníctvo a manikúra.
B1 a A3 sú skolaudované

B1 a A3 sú skolaudované

23/02/2024

Máme skolaudované posledné dva bytové domy – B1 a A3. Stavebným úradom vydané právoplatné kolaudačné rozhodnutie k bytovým domom už máme doma a pripravujeme kúpne zmluvy pre klientov, ktorí majú zarezervované byty. V prípade záujmu o kúpu bytu je vám k dispozícii náš predajca: Štefan Mackanič, 0907 517 062.

Pokračujeme v revízii plastových okien

Pokračujeme v revízii plastových okien

16/01/2024

Pokračujeme v bezplatnej pravidelnej kontrole a revízii plastových okien v bytoch aj v ďalších bytových domoch, ale aj v bytoch, v ktorých sme majiteľov koncom minulého roka v čase revízie nezastihli doma. Aj tentokrát revíziu za našej asistencie vykonala spoločnosť ESOPLAST SK, s ktorou spolupracujeme už dlhodobo a tešíme sa so vzájomnej spolupráce.

Urobili sme revíziu plastových okien

Urobili sme revíziu plastových okien

05/12/2023

Pravidelná kontrola a revízia plastových okien v byte sú kľúčové pre udržanie ich funkčnosti a dlhšiu životnosť. Keďže nám v ATOPS Development záleží na našich projektoch aj po odovzdaní bytov svojim majiteľom, rozhodli sme sa túto službu obyvateľom bytov v Novej Tulipe v Kvetoslavove sprostredkovať bezplatne. Revíziu vykonala spoločnosť ESOPLAST SK, s ktorou spolupracujeme už dlhodobo.

22.4.2023 – Deň otvorených dverí

22.4.2023 – Deň otvorených dverí

11/04/2023

Pripravujeme pre vás krásnu akciu,  v rámci ktorej oficiálne otvoríme multifunkčné ihrisko i ostatné ihriská a športoviská. Svoje dvere otvorí aj materská škola. Pre deti sme pripravili zábavný program, dospeláci sa môžu prejsť po vnútrobloku, makléri ich prevedú po samotných bytoch a porozprávajú im o lokalite. Príďte sa s nami zabaviť.

Vnútroareálové komunikácie

Vnútroareálové komunikácie

04/04/2023

Laicky povedané chodníky vo vnútrobloku. Môžeme si vyčiarknuť ďalšiu úlohu ako hotovú a perfektne pripravenú pre klientov tejto novej lokality. Kto k nám príde, hneď sa do nej zamiluje. Príďte sa po nových chodníkoch prejsť aj vy a spoznajte čaro Novej Tulipy.

Materská škola – skolaudovaná

Materská škola – skolaudovaná

10/03/2023

Už od prvotných návrhov ako bude vyzerať lokalita Nová Tulipa sme vedeli, že okrem bývania chceme dať tejto lokalite aj širší charakter. A s hrdosťou vám môžeme oznámiť, že dnešným dňom máme materskú škôlku nielen postavenú a interiérovo upravenú,  ale aj právoplatne skolaudovanú. Ešte chvíľku nám potrvá aby bola na finál pripravená na prvé detičky, ale aj na tom už pracujeme.

„Odľahčená hypotéka“

„Odľahčená hypotéka“

06/03/2023

Vieme, aká veľmi zložitá je táto nestála ekonomická situácia, ktorá príliš nepraje  záujemcom o vlastné bývanie. My sme našli spôsob ako vás odbremeniť od časti nákladov. „Odľahčená hypotéka“ je ten správny smer k novému bývaniu. Prečítajte si viac na podstránke Financovanie.

Ideme podľa plánu

Ideme podľa plánu

31/01/2023

Bytový dom A3 má už dokončené kúpeľne a toalety. Pustili sme sa do zveľaďovania okenných priestorov a to osádzaním vnútorných parapetov a realizáciou externých žalúzií. Práce na bytovom dome B1 finišujeme. Aby ste sa mohli nasťahovať do krásneho, nového a čistého bytíku, tak prebieha maľovanie interiéru a spoločných priestorov.

Multifunkčné ihrisko

Multifunkčné ihrisko

22/11/2022

Na to, aby mali naši klienti príjemný pocit z bývania prispieva aj okolie. My sme ho dotvárali záhradnými úpravami – dôkladne a s odborníkmi vyberané dreviny, ozdobné kríky a kvety, ale tiež krásne zelené trávniky.   Máme však i akčných klientov a práve pre tých v týchto chvíľach pripravujeme workout-ové a multifunkčné ihrisko.

B2 – skolaudované

B2 – skolaudované

06/10/2022

Ďalší bytový dom prešiel dôkladnou kontrolou. My sme tvrdo pracovali na tom, aby bol perfektný a podarilo sa. Stavebným úradom nám dnes bolo doručené právoplatné kolaudačné rozhodnutie k bytovému domu B2. Tešíme sa spolu s novými klientmi tohto bytového domu.

Automatická závlaha trávnika

Automatická závlaha trávnika

15/09/2022

Na to, aby trávniky vydržali takto krásne, zdravé a zelené, investovali sme aj do automatickej závlahy v areály Novej Tulipy. Vnímame to ako najlepšiu investíciu aby sa tu obyvatelia cítili príjemne a radi trávili čas spoločne vonku.

Zahájili sme záhradné úpravy

Zahájili sme záhradné úpravy

01/09/2022

Od začiatku sme s tým počítali, ale až teraz nastal ten čas a počasie nám praje natoľko, aby sme mohli pokračovať už v začatých záhradných úpravách. Na jar sme zasadili stromčeky a kríky vo vnútrobloku a teraz nastal ten čas, kedy sme kobercovým trávnikom upravili aj spoločné priestory pred bytovými domami.

Kolaudujeme Bytový dom B2

Kolaudujeme Bytový dom B2

16/08/2022

Už nastal ten čas, kedy vieme povedať, že byty a bytový dom B2 máme pripravený. Požiadali sme teda o kolaudačné konanie, ktoré dnes prebehlo a už len čakáme na vyjadrenie a jeho právoplatné rozhodnutie. Budeme vás ďalej informovať.

A2 – skolaudované

A2 – skolaudované

13/07/2022

Máme skolaudovaný ďalší bytový dom – A2. Stavebným úradom vydané právoplatné kolaudačné rozhodnutie k bytovému domu A2 máme doma a pripravujeme kúpne zmluvy pre klientov, ktorí majú zarezervované byty.

Kolaudujeme Bytový dom A2

Kolaudujeme Bytový dom A2

30/06/2022

Už nastal ten čas kedy máme bytový dom A2 z našej strany dokončený a pripravený pre nových klientov. Avšak ešte predtým musí byť skolaudovaný a už aj kolaudáciu si môžeme zaškrtnúť ako vybavené. 30.6 nám prebehlo kolaudačné konanie a my už čakáme na právoplatné kolaudačné rozhodnutie.

Prvý bytový dom A1 vypredaný

Prvý bytový dom A1 vypredaný

01/05/2022

Od kolaudácie ubehla len krátka chvíľa a my vám už môžeme oznámiť, že prvý bytový dom je komplet vypredaný. Každý byt v tomto dome má svojho majiteľa a postupne sa klienti sťahujú do nový bytov. Prajeme im príjemné bývanie.

Pripravujeme vnútroblok

Pripravujeme vnútroblok

01/03/2022

Jar nám už klope na dvere a my sme pripravení. Spolu s odborníkmi sme navrhli vizuál, ako bude vyzerať vnútroblok. Hlavná dominanta tam bude detské ihrisko obklopené zeleňou. Nebude však chýbať ani zóna pre teenagerov, tak isto svoje kľudné miesto si nájdu aj seniori. Nechajte sa prekvapiť, my na tom už pracujeme…

Elektronabíjačky pre autá

Elektronabíjačky pre autá

28/02/2022

Mysleli sme aj na klientov, ktorí jazdia ekologicky. A preto sme pre nich v našom projekte urobili predprípravu na elektronabíjačky pre autá. Viac informácií o tom, ktoré sú to a ako ich dať do prevádzky vám poskytne správca bytového domu.

SKOLAUDOVANÉ – A1, C1

SKOLAUDOVANÉ – A1, C1

31/01/2022

Máme skolaudované prvé dva bytové domy. Ešte nás čaká pár administratívnych úkonov, ale prví klienti sa už o chvíľu budú môcť sťahovať do svojich novučičkých bytov.Právoplatné kolaudačné rozhodnutie nájdete v dokumentoch. A my staviame ďalej 🙂

Pripravujeme kolaudáciu

Pripravujeme kolaudáciu

01/12/2021

Za každou stavbou je potrebné urobiť záverečnú bodku. Tou našou pomyselnou bodkou je kolaudácia prvých dvoch bytových domov ku ktorej sa pomaličky blížime. Začali sme teda pripravovať dokumenty ku kolaudácii a okrem nej pre vás pripravujeme aj jedno príjemné prekvapenie…

Finišujeme prvé dva bytové domy

Finišujeme prvé dva bytové domy

01/11/2021

Práce na stavbách napredujú v stanovenom harmonograme. My dokončujeme posledné detaily v interiéroch bytových domov, tak aby ste sa čoskoro mohli nasťahovať a cítili sa tam príjemne

Prvé dva bytové domy

Prvé dva bytové domy

01/08/2021

Dokončujeme montáž elektroinštalácie a vodoinštalácie na prvých dvoch bytovkách a začíname so zatepľovaním objektov. Popri tom neustále čistíme lokalitu a pripravujeme terén na začiatok sadových úprav.

Spustená druhá etapa predaja bytov

Spustená druhá etapa predaja bytov

01/05/2021

 

Výstavba nám úspešne pokračuje a my sa tešíme z ďalších nových majiteľov bytov v tomto projekte. Po bytových domoch A1 a C1 sme spustili predaj bytov A2 a B2. Veríme, že si ich tiež zamilujete a vyberiete si ten svoj.

Žiadosť o Pripojenie do ZSDiS a SPP

Žiadosť o Pripojenie do ZSDiS a SPP

01/05/2021

 

Informujeme majiteľov pozemkov v Novej Tulipe o možnosti podávať žiadosti  o pripojenie do distribučnej siete ZSDiS a SPP.

Prvé tri bytovky sa nám už červenajú

Prvé tri bytovky sa nám už červenajú

01/03/2021

Od položenia prvej tehličky neprešiel ani mesiac a už je vidieť riadny progres. Stavby na seba naberajú podobu krásnych bytoviek, kde už môžete vidieť rozmiestnenie izieb prízemných bytov. Práve tieto byty budú disponovať predzáhradkami, čo im dodáva benefit rodinného domu s výhodami bytu. Aktuálne zábery si môžete pozrieť v galérii.

Začali sme s murovaním prvých bytov

Začali sme s murovaním prvých bytov

01/02/2021

Priaznivé počasie nám praje a my sme neváhali ani chvíľu. Hneď ako zmizol posledný sneh, navozili sme tehly a opäť staviame. Bytovky už naberajú svoju podobu a my sa tešíme z progresu. Bytové domy budú mať 3 nadzemné podlažia, pozrite si ako budú vyzerať v Galérii vo Vizualizáciách.

Skolaudované všetky inžinierske siete

Skolaudované všetky inžinierske siete

29/01/2021

Práce na našom projekte napredujú každým dňom. Aj keď nás Corona, tak ako všetkých, zastihla na takúto situáciu nepripravených, robíme maximum pre to, aby sme mali všetko hotové. A tak sme v druhej etape skolaudovali inžinierke siete – komunikácie, plyn a elektriku

Novoročná zľava – 8000 Eur

Novoročná zľava – 8000 Eur

01/01/2021

Nový rok sme sa rozhodli privítať vo veľkom štýle a aby bol tento štýl prístupný pre každého, rozhodli sme sa dať veľkorysú zľavu až 8000 z ceny bytu. Je jedno či si zoberiete jednoizbový a budete si užívať pokoj v tejto rezidenčnej štvrti, alebo štvorizbový a budete sa tešiť s celou svojou rodinou,  jediným „ale“ je v tomto prípade len to, že je potrebné si ho rezervovať v mesiaci január. Ozvite sa našej predajkyni a priblížte sa k svojmu vysnívanému bývaniu.

Sadíme ďalšie stromčeky

Sadíme ďalšie stromčeky

15/12/2020

Počasie nám tento rok praje a v našom záujme je vytvoriť vám príjemný domov, ktorý tvorí aj príroda naokolo. A aby bola najbližšia jar ešte krajšia, zelená a rozkvitnutá a aby okrem vás sa z nášho diela mohli tešiť aj vtáčiky, vysadili sme ďalšie stromy pri rodinných domoch a pokračujeme s ich výsadbou ďalej. Už sa teším na jar aké to tam bude krásne rozkvitnuté a voňavé.

Výstavba bytových domov zahájená

Výstavba bytových domov zahájená

01/11/2020

Popri predaji pozemkov a rodinných domov sme zahájili výstavbu bytových domov. Začíname s prvými dvoma bytovými domami, postupne budeme stavať a dávať do predaja ďalšie štyri trojpodlažné bytové domy. Okrem nich sa bude lokalita pýšiť škôlkou, detskými ihriskami, športoviskami pre starších a obchodnými priestormi, kde si môžu oddýchnuť zase dospeláci pri kávičke či koláčiku.

Pripravujeme vizualizácie kúpelní

Pripravujeme vizualizácie kúpelní

15/10/2020

Okrem vizualizácií  lokality bytových domov už teraz pracujeme na tom, aby ste si vedeli predstaviť celý interiér bytu. Konkrétne sa teraz sústredíme na toalety a kúpelne. Pozrite si v galérii v súbore vizualizácie kúpelní aká vie byť svojou jednoduchosťou kúpelňa elegantná. A dajte nám vedieť či sa vám páči viac piesková farba alebo sivá farba v kúpeľni.

Spustili sme predaj bytov

Spustili sme predaj bytov

01/10/2020

Dnešným dňom sme otvorili novú fázu nášho úspešného projektu. Spustili sme predaj bytov v bytovej zóne Nová Tulipa Kvetoslavov. Okrem bytov vám v tejto lokalite ponúkame obchodné priestory, športoviská a detskú škôlku, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou lokality a súčasťou väčšiny našich projektov.

Otvorene R7 a časť diaľnice D4

Otvorene R7 a časť diaľnice D4

19/07/2020

Za účasti ministra dopravy bola dnes slávnostne otvorená rýchlostná cesta R7 a časť diaľnice D4, ktorá vám pomôže rýchlejšie sa dostať do Bratislavy. Predchádzalo tomu charitatívne podujatie D4R7 Večerný beh, pri ktorom ju množstvo nadšencov symbolicky otestovalo. Prajeme vám veľa šťastných kilometrov.

Predaj pozemkov v III.etape

Predaj pozemkov v III.etape

08/06/2020

Spustili sme predaj ďalších 42 pozemkov, ktoré sme mali pre vás pripravené v III.etape. S výmerou 650-975m2 na vás čakajú pozemky s vodovodnou, kanalizačnou, elektrickou, plynovou i optickou prípojkou. Kontaktujte nášho predajcu ak máte otázky alebo si chcete svoju parcelu prísť pozrieť.

Vodorovné dopravné značenie

Vodorovné dopravné značenie

15/05/2020

Už teraz sa staráme o vaše bezpečie a preto pripravujeme čerstvo sfinalizované cesty pre prvých chodcov a motoristov tak, aby sa kazdý cítil bezpečne. Foto nájdete v galérii.

Inžinierske siete – hotovo

Inžinierske siete – hotovo

04/05/2020

Dokončili sme poslednú fázu inžinierskych sieti a položili finálnu vrstvu asfaltu v celej lokalite Nová Tulipa – Kvetoslavov. Foto nájdete v galérii.

Máme skolaudované

Máme skolaudované

22/04/2020

Prvé 3 rodinné domy, ktoré sme dokončovali do štandardu sa dočkali a úspešne absolvovali svoju maturitu v podobe kolaudácie. A prešli na výbornú!!! Teraz pre nich hľadáme majiteľov, ktorí ocenia ich výhody.

Cyklotrasa do Kvetoslavova

Cyklotrasa do Kvetoslavova

Pre budúcich obyvateľov Kvetoslavova bude od júna 2021 dostupná cyklotrasa vedúca zo Šamorína do Kvetoslavova. http://www.samorincan.sk/samorin-ziskal-peniaze-na-cyklotrasu-do-kvetoslavova/

D4R7 otvára prvé dokončené úseky

D4R7 otvára prvé dokončené úseky

Na prelome marca a apríla 2020 bude hotová R7 z Holíc pri Dunajskej Strede až do Ketelca v Podunajských Biskupiciach. Spoločne s tým sa odovzdá aj časť D4.

Čo spolu predstavuje viac ako 25km.

Spúšťame predaj rodinných domov

Spúšťame predaj rodinných domov

Spustili sme pre vás predaj rodinných domov

 • 3 x rodinný dom v prevedení štandard (súčasťou je klimatizácia, podlahové kúrenie, kvalitná sanita a obklady, oplotenie a 2 x parkovacie státie) a
 • 5 x rodinný dom v prevedení hrubá stavba.

Dokumenty

Bytové Domy

BYTOVÉ DOMY – Technický popis stavby
Parkovacie státia pre bytové domy
Kolaudačné rozhodnutie A1, A2, B2, C1
Reklamačný formulár
Energeticky certifikát A1, A2, B2
Kolaudačné rozhodnutie – Multifunkčné ihrisko
Kolaudačné rozhodnutie – Detské multifunkčné ihrisko, Odpadové hospodárstvo, Parkové a sadové úpravy
Kolaudačné rozhodnutie B1
Kolaudačné rozhodnutie A3

I.Etapa

I. ETAPA – Porealizačné zameranie – vodovod
I. ETAPA – Porealizačné zameranie – kanalizácia
I. ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – elektro, verejné osvetlenie, káblový rozvod MR
I.ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – komunikácie
I. ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – STL plynovod a prípojky
I.ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – Vodoprávka
Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV
I. ETAPA – koordinačná situácia
Územno-plánovacia informácia

II.Etapa

Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV
II. ETAPA – kolaudačné rozhodnutie – PLYN a ELEKTRINA
II. ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – KOMUNIKÁCIE
II.ETAPA – porealizačné zameranie – NN rozvod
II.ETAPA – porealizačné zameranie – VODOVOD
II.ETAPA – porealizačné zameranie – KANALIZÁCIA
Územno-plánovacia informácia

Projekt MŠ Nová Tulipa

Zmluva o dielo – MŠ Nová Tulipa
Zmluva o poskytnutí nenávratného príspevku IROP-Z-302021BKC3-221-67
MŠ Nová Tulipa – Európsky fond regionálneho rozvoja IROP-Z-302021BKC3-221-67
Kolaudačné rozhodnutie – materská škola
Dodatok číslo 1 k nenávratnému finančnému príspevku IROP-Z-302021BKC3-221-67
Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti IROP-VZ-302021BKC3-221-67

Rodinné domy

Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV
Územno-plánovacia informácia
Kolaudačné rozhodnutia RD 1-8

Projekty developera

Pánske záhradyNová FontánaCorvusMalé HlinyVýchodná Alej 3Nová Alej Martina BenkuNová TehelňaStráň sv. Urbana II.Alej Sáry PatrícieVýchodná AlejVýchodná Alej 2

Developer / Predajca

Logo Atops

Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava

Neváhajte nás kontaktovať

  Predajca

  Logo Atops

  Štefan Mackanič

  Mgr. Renée Kolandrová