Prehliadač Internet Explorer nieje plne podporovaný. Pre čo najlepší zážitok z prehliadania tejto stránky použite modernejší prehliadač ako Google Chrome, Mozzila Firefox, Microsoft Edge, Opera či Safari. Ďakujeme za pochopenie.

Developer

Spoločnosť Atops Development 3 je súčasťou  investično – realizačnej skupiny ATOPS, ktorá úspešne pôsobí v oblasti výstavby nehnuteľností a zhodnocovaní pozemkov už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi.

Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.

O projekte

Projekt NOVÁ TULIPA Kvetoslavov má rozlohu o celkovej výmere 196 979 m2 a je rozdelený do niekoľkých etáp, ktoré sú postupne predstavované a uvádzané do predaja. V predošlej etape sme mali v predaji 190 pozemkov rôznych výmer. V tejto etape sa projekt sústredil na vytvorenie atraktívnej lokality, ktorá disponuje kompletne  vybudovanými a skolaudovanými inžinierskymi sieťami (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, STL plynovod, slaboprúd, verejné osvetlenie), ako aj vnútro-areálovými a pešími komunikáciami. Záverečnou fázou tejto etapy bola finálna úprava komunikácií a výsadba zelene v celom areály projektu Nová Tulipa.

V súčasnej etape projekt pokračuje budovaním bytovej výstavby s vlastnými záhradkami, terasami a parkovacími miestami s maximálnou výšou 2 NP + 1 ustúpené podlažie. Súčasťou NOVEJ TULIPY bude aj materská škola, športoviská a detské ihriská, parky, prevádzky a predajne, vďaka ktorým sa celý areál stane komfortným miestom na bývanie plným života.

Projekt realizuje spoločnosť ATOPS Development 3, s.r.o. (jedna zo spoločností ATOPS s.r.o.), ktorá prebrala lokalitu po pôvodnom investorovi. Nový projekt mení názov na Nová Tulipa a prináša aj nové riešenia.

Fotka Fotka Fotka Fotka

Novinky

Pripravujeme vizualizácie kúpelní – 15/10/2020

Pripravujeme vizualizácie kúpelní – 15/10/2020

Okrem vizualizácií  lokality bytových domov už teraz pracujeme na tom, aby ste si vedeli predstaviť celý interiér bytu. Konkrétne sa teraz sústredíme na toalety a kúpelne. Pozrite si v galérii v súbore vizualizácie kúpelní aká vie byť svojou jednoduchosťou kúpelňa elegantná. A dajte nám vedieť či sa vám páči viac piesková farba alebo sivá farba v kúpeľni.

Spustili  sme  predaj  bytov  –  1/10/2020

Spustili sme predaj bytov – 1/10/2020

Dnešným dňom sme otvorili novú fázu nášho úspešného projektu. Spustili sme predaj bytov v bytovej zóne Nová Tulipa Kvetoslavov. Okrem bytov vám v tejto lokalite ponúkame obchodné priestory, športoviská a detskú škôlku, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou lokality a súčasťou väčšiny našich projektov.

Otvorene R7 a časť diaľnice D4 – 19/7/2020

Otvorene R7 a časť diaľnice D4 – 19/7/2020

Za účasti ministra dopravy bola dnes slávnostne otvorená rýchlostná cesta R7 a časť diaľnice D4, ktorá vám pomôže rýchlejšie sa dostať do Bratislavy. Predchádzalo tomu charitatívne podujatie D4R7 Večerný beh, pri ktorom ju množstvo nadšencov symbolicky otestovalo. Prajeme vám veľa šťastných kilometrov.

Predaj pozemkov v III.etape – 8/6/2020

Predaj pozemkov v III.etape – 8/6/2020

Spustili sme predaj ďalších 42 pozemkov, ktoré sme mali pre vás pripravené v III.etape. S výmerou 650-975m2 na vás čakajú pozemky s vodovodnou, kanalizačnou, elektrickou, plynovou i optickou prípojkou. Kontaktujte nášho predajcu ak máte otázky alebo si chcete svoju parcelu prísť pozrieť.

Vodorovné dopravné značenie – 15/5/2020

Vodorovné dopravné značenie – 15/5/2020

Už teraz sa staráme o vaše bezpečie a preto pripravujeme čerstvo sfinalizované cesty pre prvých chodcov a motoristov tak, aby sa kazdý cítil bezpečne. Foto nájdete v galérii.

Inžinierske siete – hotovo 04/05/2020

Inžinierske siete – hotovo 04/05/2020

Dokončili sme poslednú fázu inžinierskych sieti a položili finálnu vrstvu asfaltu v celej lokalite Nová Tulipa – Kvetoslavov. Foto nájdete v galérii.

Máme skolaudované – 22/4/2020

Máme skolaudované – 22/4/2020

Prvé 3 rodinné domy, ktoré sme dokončovali do štandardu sa dočkali a úspešne absolvovali svoju maturitu v podobe kolaudácie. A prešli na výbornú!!! Teraz pre nich hľadáme majiteľov, ktorí ocenia ich výhody.

Cyklotrasa do Kvetoslavova

Cyklotrasa do Kvetoslavova

Pre budúcich obyvateľov Kvetoslavova bude od júna 2021 dostupná cyklotrasa vedúca zo Šamorína do Kvetoslavova. http://www.samorincan.sk/samorin-ziskal-peniaze-na-cyklotrasu-do-kvetoslavova/

D4R7 otvára prvé dokončené úseky

D4R7 otvára prvé dokončené úseky

Na prelome marca a apríla 2020 bude hotová R7 z Holíc pri Dunajskej Strede až do Ketelca v Podunajských Biskupiciach. Spoločne s tým sa odovzdá aj časť D4.

Čo spolu predstavuje viac ako 25km.

Spúšťame predaj rodinných domov

Spúšťame predaj rodinných domov

Spustili sme pre vás predaj rodinných domov

  • 3 x rodinný dom v prevedení štandard (súčasťou je klimatizácia, podlahové kúrenie, kvalitná sanita a obklady, oplotenie a 2 x parkovacie státie) a
  • 5 x rodinný dom v prevedení hrubá stavba.

Dokumenty

podklad elektro
podklad kataster
podklad komunikacie
podklad plyn
podklad pozemky
Kvetoslavov – Katastralna mapa
Splašková kanalizácia
Verejný vodovod
Kolaudačné rozhodnutie RD1
Kolaudačné rozhodnutie RD2
Kolaudačné rozhodnutie RD3
I.etapa – Porealizačné zameranie – vodovod
I.etapa – Porealizačné zameranie – kanalizácia
I. etapa – Kolaudačné rozhodnutie – elektro, verejné osvetlenie, káblovy rozvod MR
I.etapa – Kolaudačné rozhodnutie – komunikácie
I. etapa – Kolaudačné rozhodnutie – STL plynovod a prípojky
I.etapa – Kolaudačné rozhodnutie – Vodoprávka
II.etapa – Povolenie na užívanie verejného vodovodu a splaškovej kanalizácie
Územno-plánovacia informácia pre celú lokalitu
Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV
Koordinačná situácia Kvetoslavov REV Situacia

Projekty developera

Pánske záhradyNová FontánaCorvusMalé HlinyVýchodná Alej 3Nová Alej Martina BenkuNová TehelňaStráň sv. Urbana II.Alej Sáry PatrícieVýchodná AlejVýchodná Alej 2

Developer / Predajca

Logo Atops

Predaj

Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava

Neváhajte nás kontaktovať

Predajca

Logo Bratislavská realitka

Jana Mišúlová

Marcela Polónyová

Štefan Mackanič