O projekte

Projekt NOVÁ TULIPA má rozlohu o celkovej výmere 196 979 m2 a je rozdelený do niekoľkých etáp, ktoré budú postupne predstavované a uvádzané do predaja. Aktuálne je v predaji 190 pozemkov rôznych výmer. V tejto etape sa projekt sústredí na vytvorenie atraktívnej lokality, ktorá disponuje kompletne  vybudovanými a skolaudovanými inžinierskymi sieťami (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, STL plynovod, slaboprúd, verejné osvetlenie), ako aj vnútro areálovými a pešími komunikáciami.

 

 

V ďalšej etape bude projekt pokračovať budovaním bytovej výstavby s vlastnými záhradkami, terasami a parkovacími miestami s maximálnou výšou 2 NP + 1 ustúpené podlažie. Súčasťou NOVEJ TULIPY bude aj materská škola, športové ihriská, drobné prevádzky a predajne, vďaka ktorým sa celý areál stane komfortným miestom na bývanie plným života.

 

Projekt realizuje spoločnosť ATOPS Development s.r.o. (jedna zo spoločností ATOPS s.r.o.), ktorá prebrala lokalitu po pôvodnom investorovi. Nový projekt mení názov na Nová Tulipa a prináša aj nové riešenia.

Nová Tulipa ponúka

Výbornú dostupnosť

Priame napojenie lokality na R7 vo vzdialenosti cca 1,5 km.

čítať viac

Pozemky bez starostí

V prvej etape aktuálne v predaji 67 pozemkov

čítať viac

Občiansku vybavenosť

Projekt ponúkne svojim obyvateľom vysokú úroveň služieb

čítať viac

Pokojné bývanie na vidieku so všetkými výhodami mesta? Vaš nový domov sa nachádza len 5 km od Šamorína a do Bratislavy sa po R7 dostanete už za 15 minút! Občianska vybavenosť priamo v areáli ponúka škôlku aj multifunkčné ihriská.

I.etapa projektu NOVÁ TULIPA ponúka pozemky, určené na individuálnu výstavbu solitérnych rodinných domov. V rámci nej začína s predajom 67 pozemkov rôznych veľkostí a rozmerov s kompletnými IS a komunikáciami.