Prehliadač Internet Explorer nieje plne podporovaný. Pre čo najlepší zážitok z prehliadania tejto stránky použite modernejší prehliadač ako Google Chrome, Mozzila Firefox, Microsoft Edge, Opera či Safari. Ďakujeme za pochopenie.

Developer

Spoločnosť Atops Development 3 je súčasťou  investično – developerskej skupiny ATOPS Development, ktorá úspešne pôsobí v oblasti výstavby nehnuteľností a zhodnocovania pozemkov už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi. Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.

O projekte

Projekt NOVÁ TULIPA Kvetoslavov má rozlohu o celkovej výmere 196 979 m2 a je rozdelený do niekoľkých etáp, ktoré sú postupne predstavované a uvádzané do predaja. V predošlej etape sme mali v predaji 190 pozemkov rôznych výmer. V tejto etape sa projekt sústredil na vytvorenie atraktívnej lokality, ktorá disponuje kompletne  vybudovanými a skolaudovanými inžinierskymi sieťami (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, STL plynovod, slaboprúd, verejné osvetlenie), ako aj vnútro-areálovými a pešími komunikáciami. Záverečnou fázou tejto etapy bola finálna úprava komunikácií a výsadba zelene v celom areály projektu Nová Tulipa. V súčasnej etape projekt pokračuje budovaním bytovej výstavby s vlastnými záhradkami, terasami a parkovacími miestami s maximálnou výšou 2 NP + 1 ustúpené podlažie. Súčasťou NOVEJ TULIPY bude aj materská škola, športoviská a detské ihriská, parky, prevádzky a predajne, vďaka ktorým sa celý areál stane komfortným miestom na bývanie plným života. Projekt realizuje spoločnosť ATOPS Development 3, s.r.o. (jedna zo spoločností ATOPS Development s.r.o.), ktorá prebrala lokalitu po pôvodnom investorovi. Nový projekt mení názov na Nová Tulipa a prináša aj nové riešenia. Prioritou je pre nás komfort pre našich klientov, ktorý nájdu v rezidenčnom type bývania, vo vysokom štandarde vyhotovenia našich bytov a v neposlednom, ale o to dôležitejšom bode ktorým je kvalita vyhotovenia.

Fotka Fotka Fotka Fotka

Novinky

Pripravujeme kolaudáciu

Pripravujeme kolaudáciu

01/12/2021

Za každou stavbou je potrebné urobiť záverečnú bodku. Tou našou pomyselnou bodkou je kolaudácia prvých dvoch bytových domov ku ktorej sa pomaličky blížime. Začali sme teda pripravovať dokumenty ku kolaudácii a okrem nej pre vás pripravujeme aj jedno príjemné prekvapenie…

Finišujeme prvé dva bytové domy

Finišujeme prvé dva bytové domy

01/11/2021

Práce na stavbách napredujú v stanovenom harmonograme. My dokončujeme posledné detaily v interiéroch bytových domov, tak aby ste sa čoskoro mohli nasťahovať a cítili sa tam príjemne

Prvé dva bytové domy

Prvé dva bytové domy

01/08/2021

Dokončujeme montáž elektroinštalácie a vodoinštalácie na prvých dvoch bytovkách a začíname so zatepľovaním objektov. Popri tom neustále čistíme lokalitu a pripravujeme terén na začiatok sadových úprav.

Spustená druhá etapa predaja bytov

Spustená druhá etapa predaja bytov

01/05/2021

 

Výstavba nám úspešne pokračuje a my sa tešíme z ďalších nových majiteľov bytov v tomto projekte. Po bytových domoch A1 a C1 sme spustili predaj bytov A2 a B2. Veríme, že si ich tiež zamilujete a vyberiete si ten svoj.

Žiadosť o Pripojenie do ZSDiS a SPP

Žiadosť o Pripojenie do ZSDiS a SPP

01/05/2021

 

Informujeme majiteľov pozemkov v Novej Tulipe o možnosti podávať žiadosti  o pripojenie do distribučnej siete ZSDiS a SPP.

Prvé tri bytovky sa nám už červenajú

Prvé tri bytovky sa nám už červenajú

01/03/2021

Od položenia prvej tehličky neprešiel ani mesiac a už je vidieť riadny progres. Stavby na seba naberajú podobu krásnych bytoviek, kde už môžete vidieť rozmiestnenie izieb prízemných bytov. Práve tieto byty budú disponovať predzáhradkami, čo im dodáva benefit rodinného domu s výhodami bytu. Aktuálne zábery si môžete pozrieť v galérii.

Začali sme s murovaním prvých bytov

Začali sme s murovaním prvých bytov

01/02/2021

Priaznivé počasie nám praje a my sme neváhali ani chvíľu. Hneď ako zmizol posledný sneh, navozili sme tehly a opäť staviame. Bytovky už naberajú svoju podobu a my sa tešíme z progresu. Bytové domy budú mať 3 nadzemné podlažia, pozrite si ako budú vyzerať v Galérii vo Vizualizáciách.

Skolaudované všetky inžinierske siete

Skolaudované všetky inžinierske siete

29/01/2021

Práce na našom projekte napredujú každým dňom. Aj keď nás Corona, tak ako všetkých, zastihla na takúto situáciu nepripravených, robíme maximum pre to, aby sme mali všetko hotové. A tak sme v druhej etape skolaudovali inžinierke siete – komunikácie, plyn a elektriku

Novoročná zľava – 8000 Eur

Novoročná zľava – 8000 Eur

01/01/2021

Nový rok sme sa rozhodli privítať vo veľkom štýle a aby bol tento štýl prístupný pre každého, rozhodli sme sa dať veľkorysú zľavu až 8000 z ceny bytu. Je jedno či si zoberiete jednoizbový a budete si užívať pokoj v tejto rezidenčnej štvrti, alebo štvorizbový a budete sa tešiť s celou svojou rodinou,  jediným „ale“ je v tomto prípade len to, že je potrebné si ho rezervovať v mesiaci január. Ozvite sa našej predajkyni a priblížte sa k svojmu vysnívanému bývaniu.

Sadíme ďalšie stromčeky

Sadíme ďalšie stromčeky

15/12/2020

Počasie nám tento rok praje a v našom záujme je vytvoriť vám príjemný domov, ktorý tvorí aj príroda naokolo. A aby bola najbližšia jar ešte krajšia, zelená a rozkvitnutá a aby okrem vás sa z nášho diela mohli tešiť aj vtáčiky, vysadili sme ďalšie stromy pri rodinných domoch a pokračujeme s ich výsadbou ďalej. Už sa teším na jar aké to tam bude krásne rozkvitnuté a voňavé.

Výstavba bytových domov zahájená

Výstavba bytových domov zahájená

01/11/2020

Popri predaji pozemkov a rodinných domov sme zahájili výstavbu bytových domov. Začíname s prvými dvoma bytovými domami, postupne budeme stavať a dávať do predaja ďalšie štyri trojpodlažné bytové domy. Okrem nich sa bude lokalita pýšiť škôlkou, detskými ihriskami, športoviskami pre starších a obchodnými priestormi, kde si môžu oddýchnuť zase dospeláci pri kávičke či koláčiku.

Pripravujeme vizualizácie kúpelní

Pripravujeme vizualizácie kúpelní

15/10/2020

Okrem vizualizácií  lokality bytových domov už teraz pracujeme na tom, aby ste si vedeli predstaviť celý interiér bytu. Konkrétne sa teraz sústredíme na toalety a kúpelne. Pozrite si v galérii v súbore vizualizácie kúpelní aká vie byť svojou jednoduchosťou kúpelňa elegantná. A dajte nám vedieť či sa vám páči viac piesková farba alebo sivá farba v kúpeľni.

Spustili sme predaj bytov

Spustili sme predaj bytov

01/10/2020

Dnešným dňom sme otvorili novú fázu nášho úspešného projektu. Spustili sme predaj bytov v bytovej zóne Nová Tulipa Kvetoslavov. Okrem bytov vám v tejto lokalite ponúkame obchodné priestory, športoviská a detskú škôlku, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou lokality a súčasťou väčšiny našich projektov.

Otvorene R7 a časť diaľnice D4

Otvorene R7 a časť diaľnice D4

19/07/2020

Za účasti ministra dopravy bola dnes slávnostne otvorená rýchlostná cesta R7 a časť diaľnice D4, ktorá vám pomôže rýchlejšie sa dostať do Bratislavy. Predchádzalo tomu charitatívne podujatie D4R7 Večerný beh, pri ktorom ju množstvo nadšencov symbolicky otestovalo. Prajeme vám veľa šťastných kilometrov.

Predaj pozemkov v III.etape

Predaj pozemkov v III.etape

08/06/2020

Spustili sme predaj ďalších 42 pozemkov, ktoré sme mali pre vás pripravené v III.etape. S výmerou 650-975m2 na vás čakajú pozemky s vodovodnou, kanalizačnou, elektrickou, plynovou i optickou prípojkou. Kontaktujte nášho predajcu ak máte otázky alebo si chcete svoju parcelu prísť pozrieť.

Vodorovné dopravné značenie

Vodorovné dopravné značenie

15/05/2020

Už teraz sa staráme o vaše bezpečie a preto pripravujeme čerstvo sfinalizované cesty pre prvých chodcov a motoristov tak, aby sa kazdý cítil bezpečne. Foto nájdete v galérii.

Inžinierske siete – hotovo

Inžinierske siete – hotovo

04/05/2020

Dokončili sme poslednú fázu inžinierskych sieti a položili finálnu vrstvu asfaltu v celej lokalite Nová Tulipa – Kvetoslavov. Foto nájdete v galérii.

Máme skolaudované

Máme skolaudované

22/04/2020

Prvé 3 rodinné domy, ktoré sme dokončovali do štandardu sa dočkali a úspešne absolvovali svoju maturitu v podobe kolaudácie. A prešli na výbornú!!! Teraz pre nich hľadáme majiteľov, ktorí ocenia ich výhody.

Cyklotrasa do Kvetoslavova

Cyklotrasa do Kvetoslavova

Pre budúcich obyvateľov Kvetoslavova bude od júna 2021 dostupná cyklotrasa vedúca zo Šamorína do Kvetoslavova. http://www.samorincan.sk/samorin-ziskal-peniaze-na-cyklotrasu-do-kvetoslavova/

D4R7 otvára prvé dokončené úseky

D4R7 otvára prvé dokončené úseky

Na prelome marca a apríla 2020 bude hotová R7 z Holíc pri Dunajskej Strede až do Ketelca v Podunajských Biskupiciach. Spoločne s tým sa odovzdá aj časť D4.

Čo spolu predstavuje viac ako 25km.

Spúšťame predaj rodinných domov

Spúšťame predaj rodinných domov

Spustili sme pre vás predaj rodinných domov

 • 3 x rodinný dom v prevedení štandard (súčasťou je klimatizácia, podlahové kúrenie, kvalitná sanita a obklady, oplotenie a 2 x parkovacie státie) a
 • 5 x rodinný dom v prevedení hrubá stavba.

Dokumenty


						
podklad elektro
Array
(
  [ID] => 2049
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-27 11:22:23
  [post_date_gmt] => 2021-01-27 10:22:23
  [post_content] => 
  [post_title] => Koordinačná situácia_1.Etapa FINAL
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => koordinacna-situacia_1-etapa-final
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:48
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:48
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2048
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/Koordinacna-situacia_1.Etapa-FINAL.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2049
)
I. ETAPA – koordinačná situácia

						
Podklad kataster

						
podklad komunikacie

						
podklad plyn
Array
(
  [ID] => 2055
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-29 15:18:08
  [post_date_gmt] => 2021-01-29 14:18:08
  [post_content] => 
  [post_title] => 20210129150639303
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => 20210129150639303
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:28
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:28
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2054
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/20210129150639303.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2055
)
II. ETAPA – kolaudačné rozhodnutie plyn a elektrika

						
podklad pozemky

						
Kvetoslavov – Katastralna mapa

						
Splašková kanalizácia

						
Verejný vodovod
Array
(
  [ID] => 2074
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-02-15 07:50:40
  [post_date_gmt] => 2021-02-15 06:50:40
  [post_content] => 
  [post_title] => II.etapa kolaudacne rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => ii-etapa-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:16
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:16
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2073
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/02/II.etapa-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2074
)
II. ETAPA – komunikácie – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2080
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-03-01 13:33:55
  [post_date_gmt] => 2021-03-01 12:33:55
  [post_content] => 
  [post_title] => 2.etapa porealizačné zameranie - situácia 1
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => 2-etapa-porealizacne-zameranie-situacia-1
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:03
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:03
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2079
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/03/2.etapa-porealizacne-zameranie-situacia-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2080
)
II.ETAPA – porealizačné zameranie – SITUÁCIA 1
Array
(
  [ID] => 2082
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-03-01 13:34:30
  [post_date_gmt] => 2021-03-01 12:34:30
  [post_content] => 
  [post_title] => 2.etapa - porealizačné zameranie - situácia 2
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => 2-etapa-porealizacne-zameranie-situacia-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:38:51
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:38:51
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2081
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/03/2.etapa-porealizacne-zameranie-situacia-2.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2082
)
II.ETAPA – porealizačné zameranie – SITUÁCIA 2

						
II.ETAPA – porealizačné zameranie – VEREJNÉ OSVETLENIE

						
II.ETAPA – porealizačné zameranie – NN rozvod

						
II.ETAPA – porealizačné zameranie – VODOVOD

						
II.ETAPA – porealizačné zameranie – KOMUNIKÁCIA

						
II.ETAPA – porealizačné zameranie – KANALIZÁCIA
Array
(
  [ID] => 1343
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-04-22 19:22:57
  [post_date_gmt] => 2020-04-22 17:22:57
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie RD1
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-rd1-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:42:29
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:42:29
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1342
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/04/Kolaudačné-rozhodnutie-RD1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1343
)
RD1 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 1349
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-04-22 19:25:13
  [post_date_gmt] => 2020-04-22 17:25:13
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie RD2
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-rd2-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:42:17
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:42:17
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1348
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/04/Kolaudačné-rozhodnutie-RD2-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1349
)
RD2 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 1351
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-04-22 19:25:37
  [post_date_gmt] => 2020-04-22 17:25:37
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie RD3
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-rd3-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:52
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:52
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1350
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/04/Kolaudačné-rozhodnutie-RD3-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1351
)
RD3 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 362
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:23:44
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:23:44
  [post_content] => 
  [post_title] => Porealizačné zameranie - vodovod I.etapa
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => porealizacne-zameranie-vodovod-i-etapa-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:50:42
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:50:42
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 361
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Porealizačné-zameranie-vodovod-I.etapa_.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 362
)
I. ETAPA – Porealizačné zameranie – vodovod
Array
(
  [ID] => 366
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:50:17
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:50:17
  [post_content] => 
  [post_title] => Porealizačné zameranie - kanalizácia I.etapa
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => porealizacne-zameranie-kanalizacia-i-etapa-3
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:50:26
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:50:26
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 365
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Porealizačné-zameranie-kanalizácia-I.etapa_.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 366
)
I. ETAPA – Porealizačné zameranie – kanalizácia
Array
(
  [ID] => 369
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:51:13
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:51:13
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - elektro, verejné osvetlenie, káblovy rozvod MR - 1. etapa
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-elektro-verejne-osvetlenie-kablovy-rozvod-mr-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:50:10
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:50:10
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 368
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-elektro-verejné-osvetlenie-káblovy-rozvod-MR.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 369
)
I. ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – elektro, verejné osvetlenie, káblový rozvod MR
Array
(
  [ID] => 371
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:51:25
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:51:25
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - komunikácie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-komunikacie-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:49:55
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:49:55
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 370
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-komunikácie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 371
)
I.ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – komunikácie
Array
(
  [ID] => 373
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:52:09
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:52:09
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - STL plynovod a prípojky
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-stl-plynovod-a-pripojky-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:49:40
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:49:40
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 372
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-STL-plynovod-a-prípojky.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 373
)
I. ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – STL plynovod a prípojky
Array
(
  [ID] => 375
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:52:19
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:52:19
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - Vodoprávka
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-vodopravka-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:49:24
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:49:24
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 374
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-Vodoprávka.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 375
)
I.ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – Vodoprávka
Array
(
  [ID] => 2180
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-04-21 13:05:36
  [post_date_gmt] => 2021-04-21 11:05:36
  [post_content] => 
  [post_title] => Územno-plánovacia informácia - celá lokalita
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-04-21 13:06:09
  [post_modified_gmt] => 2021-04-21 11:06:09
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2179
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/04/Uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2180
)
Územno-plánovacia informácia
Array
(
  [ID] => 1933
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-10-02 08:24:50
  [post_date_gmt] => 2020-10-02 06:24:50
  [post_content] => 
  [post_title] => Povolenie na uzivanie vodovodu a kanalizacie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => povolenie-na-uzivanie-vodovodu-a-kanalizacie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:40
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:40
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1932
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/10/Povolenie-na-uzivanie-vodovodu-a-kanalizacie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1933
)
II.ETAPA – Povolenie na užívanie verejného vodovodu a splaškovej kanalizácie
Array
(
  [ID] => 2203
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-06-24 09:35:55
  [post_date_gmt] => 2021-06-24 07:35:55
  [post_content] => 
  [post_title] => Tulipa - rozdelenie Parkovacích státí
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => tulipa-rozdelenie-parkovacich-stati
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-06-24 09:36:31
  [post_modified_gmt] => 2021-06-24 07:36:31
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2202
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/06/Tulipa-rozdelenie-Parkovacich-stati.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2203
)
Parkovacie státia pre bytové domy
Array
(
  [ID] => 2227
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-10-19 08:40:26
  [post_date_gmt] => 2021-10-19 06:40:26
  [post_content] => 
  [post_title] => Brožúra - bytových štandardov 10 2021
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => brozura-bytovych-standardov-10-2021
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-10-19 08:40:39
  [post_modified_gmt] => 2021-10-19 06:40:39
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2226
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/10/Brozura-bytovych-standardov-10-2021.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2227
)
Brožúra bytových štandardov
Array
(
  [ID] => 1996
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-12-03 08:28:25
  [post_date_gmt] => 2020-12-03 07:28:25
  [post_content] => 
  [post_title] => BD - Technický popis stavby
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => bd-technicky-popis-stavby-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:28
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:28
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1995
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/12/BD-Technicky-popis-stavby.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1996
)
BYTOVÉ DOMY – Technický popis stavby
Array
(
  [ID] => 2017
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:07:23
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:07:23
  [post_content] => 
  [post_title] => RD4 Kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd4-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:40:50
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:40:50
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2016
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD4-Kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2017
)
RD4 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2019
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:07:48
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:07:48
  [post_content] => 
  [post_title] => RD5 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd5-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:16
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:16
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2018
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD5-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2019
)
RD5 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2021
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:08:07
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:08:07
  [post_content] => 
  [post_title] => RD6 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd6-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:04
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:04
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2020
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD6-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2021
)
RD6 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2023
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:08:30
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:08:30
  [post_content] => 
  [post_title] => RD7 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd7-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:40:37
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:40:37
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2022
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD7-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2023
)
RD7 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2025
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:08:55
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:08:55
  [post_content] => 
  [post_title] => RD8 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd8-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:40:24
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:40:24
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2024
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD8-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2025
)
RD8 – Kolaudačné rozhodnutie

						
Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV
Array
(
  [ID] => 1279
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-03-13 15:23:23
  [post_date_gmt] => 2020-03-13 14:23:23
  [post_content] => 
  [post_title] => Koordinačná_situácia_Kvetoslavov_REV-Situacia
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => koordinacna_situacia_kvetoslavov_rev-situacia-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:48:27
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:48:27
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1278
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/03/Koordinačná_situácia_Kvetoslavov_REV-Situacia-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1279
)
Koordinačná situácia Kvetoslavov REV Situacia

Dokumenty

Bytové Domy


											
Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV

											
Podklad kataster

											
Kvetoslavov – Katastralna mapa
Array
(
  [ID] => 1996
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-12-03 08:28:25
  [post_date_gmt] => 2020-12-03 07:28:25
  [post_content] => 
  [post_title] => BD - Technický popis stavby
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => bd-technicky-popis-stavby-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:28
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:28
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1995
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/12/BD-Technicky-popis-stavby.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1996
)
BYTOVÉ DOMY – Technický popis stavby
Array
(
  [ID] => 2180
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-04-21 13:05:36
  [post_date_gmt] => 2021-04-21 11:05:36
  [post_content] => 
  [post_title] => Územno-plánovacia informácia - celá lokalita
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-04-21 13:06:09
  [post_modified_gmt] => 2021-04-21 11:06:09
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2179
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/04/Uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2180
)
Územno-plánovacia informácia
Array
(
  [ID] => 2203
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-06-24 09:35:55
  [post_date_gmt] => 2021-06-24 07:35:55
  [post_content] => 
  [post_title] => Tulipa - rozdelenie Parkovacích státí
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => tulipa-rozdelenie-parkovacich-stati
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-06-24 09:36:31
  [post_modified_gmt] => 2021-06-24 07:36:31
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2202
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/06/Tulipa-rozdelenie-Parkovacich-stati.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2203
)
Parkovacie státia pre bytové domy
Array
(
  [ID] => 2227
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-10-19 08:40:26
  [post_date_gmt] => 2021-10-19 06:40:26
  [post_content] => 
  [post_title] => Brožúra - bytových štandardov 10 2021
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => brozura-bytovych-standardov-10-2021
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-10-19 08:40:39
  [post_modified_gmt] => 2021-10-19 06:40:39
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2226
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/10/Brozura-bytovych-standardov-10-2021.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2227
)
Brožúra bytových štandardov

I.Etapa

Array
(
  [ID] => 362
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:23:44
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:23:44
  [post_content] => 
  [post_title] => Porealizačné zameranie - vodovod I.etapa
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => porealizacne-zameranie-vodovod-i-etapa-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:50:42
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:50:42
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 361
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Porealizačné-zameranie-vodovod-I.etapa_.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 362
)
I. ETAPA – Porealizačné zameranie – vodovod
Array
(
  [ID] => 366
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:50:17
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:50:17
  [post_content] => 
  [post_title] => Porealizačné zameranie - kanalizácia I.etapa
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => porealizacne-zameranie-kanalizacia-i-etapa-3
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:50:26
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:50:26
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 365
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Porealizačné-zameranie-kanalizácia-I.etapa_.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 366
)
I. ETAPA – Porealizačné zameranie – kanalizácia
Array
(
  [ID] => 369
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:51:13
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:51:13
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - elektro, verejné osvetlenie, káblovy rozvod MR - 1. etapa
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-elektro-verejne-osvetlenie-kablovy-rozvod-mr-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:50:10
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:50:10
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 368
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-elektro-verejné-osvetlenie-káblovy-rozvod-MR.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 369
)
I. ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – elektro, verejné osvetlenie, káblový rozvod MR
Array
(
  [ID] => 371
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:51:25
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:51:25
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - komunikácie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-komunikacie-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:49:55
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:49:55
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 370
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-komunikácie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 371
)
I.ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – komunikácie
Array
(
  [ID] => 373
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:52:09
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:52:09
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - STL plynovod a prípojky
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-stl-plynovod-a-pripojky-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:49:40
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:49:40
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 372
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-STL-plynovod-a-prípojky.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 373
)
I. ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – STL plynovod a prípojky
Array
(
  [ID] => 375
  [post_author] => 1
  [post_date] => 2018-06-15 12:52:19
  [post_date_gmt] => 2018-06-15 10:52:19
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie - Vodoprávka
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-vodopravka-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:49:24
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:49:24
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 374
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2018/06/Kolaudačné-rozhodnutie-Vodoprávka.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 375
)
I.ETAPA – Kolaudačné rozhodnutie – Vodoprávka

											
Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV

											
Podklad kataster

											
Kvetoslavov – Katastralna mapa
Array
(
  [ID] => 2049
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-27 11:22:23
  [post_date_gmt] => 2021-01-27 10:22:23
  [post_content] => 
  [post_title] => Koordinačná situácia_1.Etapa FINAL
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => koordinacna-situacia_1-etapa-final
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:48
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:48
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2048
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/Koordinacna-situacia_1.Etapa-FINAL.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2049
)
I. ETAPA – koordinačná situácia
Array
(
  [ID] => 2180
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-04-21 13:05:36
  [post_date_gmt] => 2021-04-21 11:05:36
  [post_content] => 
  [post_title] => Územno-plánovacia informácia - celá lokalita
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-04-21 13:06:09
  [post_modified_gmt] => 2021-04-21 11:06:09
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2179
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/04/Uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2180
)
Územno-plánovacia informácia

II.Etapa


											
Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV
Array
(
  [ID] => 1279
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-03-13 15:23:23
  [post_date_gmt] => 2020-03-13 14:23:23
  [post_content] => 
  [post_title] => Koordinačná_situácia_Kvetoslavov_REV-Situacia
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => koordinacna_situacia_kvetoslavov_rev-situacia-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:48:27
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:48:27
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1278
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/03/Koordinačná_situácia_Kvetoslavov_REV-Situacia-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1279
)
Koordinačná situácia Kvetoslavov REV Situacia

											
podklad elektro

											
Podklad kataster

											
podklad komunikacie

											
podklad plyn

											
podklad pozemky

											
Kvetoslavov – Katastralna mapa

											
Splašková kanalizácia

											
Verejný vodovod
Array
(
  [ID] => 1933
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-10-02 08:24:50
  [post_date_gmt] => 2020-10-02 06:24:50
  [post_content] => 
  [post_title] => Povolenie na uzivanie vodovodu a kanalizacie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => povolenie-na-uzivanie-vodovodu-a-kanalizacie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:40
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:40
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1932
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/10/Povolenie-na-uzivanie-vodovodu-a-kanalizacie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1933
)
II.ETAPA – Povolenie na užívanie verejného vodovodu a splaškovej kanalizácie
Array
(
  [ID] => 2055
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-29 15:18:08
  [post_date_gmt] => 2021-01-29 14:18:08
  [post_content] => 
  [post_title] => 20210129150639303
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => 20210129150639303
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:28
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:28
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2054
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/20210129150639303.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2055
)
II. ETAPA – kolaudačné rozhodnutie plyn a elektrika
Array
(
  [ID] => 2074
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-02-15 07:50:40
  [post_date_gmt] => 2021-02-15 06:50:40
  [post_content] => 
  [post_title] => II.etapa kolaudacne rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => ii-etapa-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:16
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:16
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2073
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/02/II.etapa-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2074
)
II. ETAPA – komunikácie – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2080
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-03-01 13:33:55
  [post_date_gmt] => 2021-03-01 12:33:55
  [post_content] => 
  [post_title] => 2.etapa porealizačné zameranie - situácia 1
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => 2-etapa-porealizacne-zameranie-situacia-1
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:39:03
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:39:03
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2079
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/03/2.etapa-porealizacne-zameranie-situacia-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2080
)
II.ETAPA – porealizačné zameranie – SITUÁCIA 1
Array
(
  [ID] => 2082
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-03-01 13:34:30
  [post_date_gmt] => 2021-03-01 12:34:30
  [post_content] => 
  [post_title] => 2.etapa - porealizačné zameranie - situácia 2
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => 2-etapa-porealizacne-zameranie-situacia-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:38:51
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:38:51
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2081
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/03/2.etapa-porealizacne-zameranie-situacia-2.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2082
)
II.ETAPA – porealizačné zameranie – SITUÁCIA 2

											
II.ETAPA – porealizačné zameranie – VEREJNÉ OSVETLENIE

											
II.ETAPA – porealizačné zameranie – NN rozvod

											
II.ETAPA – porealizačné zameranie – VODOVOD

											
II.ETAPA – porealizačné zameranie – KOMUNIKÁCIA

											
II.ETAPA – porealizačné zameranie – KANALIZÁCIA
Array
(
  [ID] => 2180
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-04-21 13:05:36
  [post_date_gmt] => 2021-04-21 11:05:36
  [post_content] => 
  [post_title] => Územno-plánovacia informácia - celá lokalita
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-04-21 13:06:09
  [post_modified_gmt] => 2021-04-21 11:06:09
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2179
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/04/Uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2180
)
Územno-plánovacia informácia

Rodinne domy


											
Koordinačná situácia_Kvetoslavov_REV

											
Podklad kataster

											
Kvetoslavov – Katastralna mapa
Array
(
  [ID] => 1343
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-04-22 19:22:57
  [post_date_gmt] => 2020-04-22 17:22:57
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie RD1
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-rd1-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:42:29
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:42:29
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1342
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/04/Kolaudačné-rozhodnutie-RD1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1343
)
RD1 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 1349
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-04-22 19:25:13
  [post_date_gmt] => 2020-04-22 17:25:13
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie RD2
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-rd2-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:42:17
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:42:17
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1348
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/04/Kolaudačné-rozhodnutie-RD2-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1349
)
RD2 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 1351
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2020-04-22 19:25:37
  [post_date_gmt] => 2020-04-22 17:25:37
  [post_content] => 
  [post_title] => Kolaudačné rozhodnutie RD3
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => kolaudacne-rozhodnutie-rd3-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:52
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:52
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 1350
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2020/04/Kolaudačné-rozhodnutie-RD3-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 1351
)
RD3 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2017
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:07:23
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:07:23
  [post_content] => 
  [post_title] => RD4 Kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd4-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:40:50
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:40:50
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2016
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD4-Kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2017
)
RD4 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2019
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:07:48
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:07:48
  [post_content] => 
  [post_title] => RD5 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd5-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:16
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:16
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2018
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD5-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2019
)
RD5 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2021
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:08:07
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:08:07
  [post_content] => 
  [post_title] => RD6 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd6-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:41:04
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:41:04
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2020
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD6-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2021
)
RD6 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2023
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:08:30
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:08:30
  [post_content] => 
  [post_title] => RD7 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd7-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:40:37
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:40:37
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2022
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD7-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2023
)
RD7 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2025
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-01-07 13:08:55
  [post_date_gmt] => 2021-01-07 12:08:55
  [post_content] => 
  [post_title] => RD8 kolaudačné rozhodnutie
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => rd8-kolaudacne-rozhodnutie
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-03-10 11:40:24
  [post_modified_gmt] => 2021-03-10 10:40:24
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2024
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/01/RD8-kolaudacne-rozhodnutie.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2025
)
RD8 – Kolaudačné rozhodnutie
Array
(
  [ID] => 2180
  [post_author] => 4
  [post_date] => 2021-04-21 13:05:36
  [post_date_gmt] => 2021-04-21 11:05:36
  [post_content] => 
  [post_title] => Územno-plánovacia informácia - celá lokalita
  [post_excerpt] => 
  [post_status] => inherit
  [comment_status] => open
  [ping_status] => closed
  [post_password] => 
  [post_name] => uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-2
  [to_ping] => 
  [pinged] => 
  [post_modified] => 2021-04-21 13:06:09
  [post_modified_gmt] => 2021-04-21 11:06:09
  [post_content_filtered] => 
  [post_parent] => 2179
  [guid] => https://novatulipa.sk/wp-content/uploads/2021/04/Uzemno-planovacia-informacia-cela-lokalita-1.pdf
  [menu_order] => 0
  [post_type] => attachment
  [post_mime_type] => application/pdf
  [comment_count] => 0
  [pod_item_id] => 2180
)
Územno-plánovacia informácia

Projekty developera

Pánske záhradyNová FontánaCorvusMalé HlinyVýchodná Alej 3Nová Alej Martina BenkuNová TehelňaStráň sv. Urbana II.Alej Sáry PatrícieVýchodná AlejVýchodná Alej 2

Developer / Predajca

Logo Atops

Predaj

Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava

Neváhajte nás kontaktovať