O projekte

Samotný projekt NOVÁ TULIPA má rozlohu o celkovej výmere 196 979 m2 a je rozdelený do niekoľkých etáp, ktoré budú postupne predstavované a uvádzané do predaja. Prvým krokom je predaj 67 pozemkov. V tejto etape sa projekt sústredí na vytvorenie atraktívnej lokality, ktorá disponuje kompletne  vybudovanými a skolaudovanými inžinierskymi sieťami (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, STL plynovod, slaboprúd, verejné osvetlenie), ako aj vnútro areálovými a pešími komunikáciami. V projekte NOVÁ TULIPA vyrastie materská škola, športové ihriská, drobné prevádzky a predajne, vďaka ktorým sa celý areál stane komfortným miestom na bývanie.

 

Celý projekt má za cieľ vytvoriť priestor pre pohodlné a moderné bývanie s komplexom služieb a občianskou vybavenosťou, na dôkaz čoho sa lokalita mení na miesto plné života a aktivít. Vďaka vybudovaným trávnatým plochám, parku s oddychovou zónou si tu každý nájde miesto na relax.

Nová Tulipa ponúka

Dobrú dostupnosť

Priame napojenie lokality na R7 vo vzdialenosti cca 1,5 km.

čítať viac

Veľký výber pozemkov

V prvej etape aktuálne v predaji 67 pozemkov

čítať viac

Občiansku vybavenosť

Projekt ponúkne svojim obyvateľom vysokú úroveň služieb

čítať viac

Lokalita je ideálna pre nadšencov vidieckeho bývania v bezprostrednej blízkosti veľkomesta. Zameraná je na bývanie pre mladé rodiny, seniorov, či pracovne vyťažených nadšencov a to v štýle pokojného bývania ako na vidieku.

I.etapa projektu NOVÁ TULIPA ponúka pozemky, určené na individuálnu výstavbu solitérnych rodinných domov. V rámci nej začína s predajom 67 pozemkov rôznych veľkostí a rozmerov s kompletnými IS a komunikáciami.